O nas

Witaj w Łódzkiej Palarni Kawy!

Od zawsze dbamy nie tylko o to, aby nasze kawy były pyszne i świeże, ale głównie o to, aby ich jakość była jak najwyższa. Chcemy, aby zadowalała nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Aby to osiągnąć należy sięgnąć źródła, czyli plantacji. Kupujemy surowe ziarna kawy od polskich importerów, a następnie samodzielnie wypalamy je w naszej palarni.

Palimy kawę w niewielkich ilościach, ale regularnie co zapewnia naszym wyrobom świeżość oraz wspaniały i długo utrzymujący się aromat.

Podstawowym elementem w procesie palenia kawy jest piec. W naszej palarni, zamiast pieców gazowych, używamy tych elektrycznych. Dzięki temu, kawa nie pochłania niepotrzebnych związków gazu. Pomijamy także proces zalewanie ziaren wodą - jest to często stosowany proces chłodzenia ziaren. Zamieniliśmy ten proces na bardziej ekologiczny i rzemieślniczy, dlatego wszystkie nasze kawy chłodzimy powietrzem.

Mimo tego, że specjalizujemy się w paleniu kawy, posiadamy również szeroki wybór produktów dla wielbicieli herbaty

Zapraszamy!

Nasz sklep stacjonarny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 - 15:00. Jednak pod adresem mailowym, jesteśmy dla Was dostępni cały czas i zawsze służymy pomocą: sylwia.wozniak@poczta.onet.pl 

Jeżeli chcecie odwiedzić nasz sklep stacjonarny, zapraszamy pod adres:

Pl. Barlickiego 5 box 45 90-615 Łódź

Zapraszamy i życzymy smacznego!


W naszym sklepie online płatności obsługiwane są przez firmę Blue Media S.A z siedzibą w Sopocie, ul. Haffnera 6, kod pocztowy: 81-717, KRS: 0000320590.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl